fbpx
+48 736-84-84-44
Zaznacz stronę

Szanowne Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!

Zachęcamy Was do zapoznania się z treścią drugiego numeru naszego Kwartalnika. Liczymy, że prezentowana oferta: spójna, a jednak bardzo różnorodna i wzbogacona o nowych Autorów, spotka się z Państwa aprobatą. Jeśli się podoba, proszę  polecać Ypsilona przyjaciołom, jeśli nie…wrogom.

Czas błogiego wakacyjnego lenistwa za nami, słodki smak poziomek i zapach malw odłożony na rok, ale za to przed nami długie jesienno-zimowe wieczory, które warto po zaparzeniu aromatycznej herbatki, wtuleniu się w puszysty, miękki kocyk, wykorzystać na czytanie.

Aby umilić takie chwile, a przy tym wzbogacić i urozmaicić Państwa domowe biblioteczki, postanowiliśmy ogłosić konkurs z nagrodami…oczywiście w postaci książek.

Prosimy o przesłanie recenzji ,,smacznej” książki odkrytej podczas tegorocznego lata, o objętości nie przekraczającej 10 stron A-4. Mile widziane recenzje książek autorów mniej znanych. Na recenzje czekamy do 15.01.2021.

Trzy naszym zdaniem najciekawsze nagrodzimy i opublikujemy na łamach Ypsilona.

Jedną z nagród jest książka ,,Sobath” Włodzimierza Jaglińskiego, której fragment zamieściliśmy  w 1 numerze Ypsilona, a której autor zaprojektował nam również okładkę do numeru 2.

Zapraszamy do zabawy słowem,  polecając się uwadze i pamięci.

Regulamin konkursu

Zespół Redakcyjny

Skip to content